مدیریت رویداد

مدیریت رویداد

 

 

 

 

 

 

 

برنامه‌ریزی رویدادهای موفق

 

امروزه ما می‌توانیم به‌طور مستقیم با مشتریان، تامین‌کنندگان و کارشناسان صنعت با استفاده از سیستم عامل‌های مختلف صحبت کنیم و یا با استفاده از شبکه‌های اجتماعی اطلاعات خود را به اشتراک بگذاریم.

رویدادهای زنده ممکن است در دنیای فزاینده مجازی به نظر برسد. با این حال، آنها هنوز هم می‌توانند یک راهکار قدرتمند و موثر برای بهبود روابط با مشتری، ایجاد وفاداری، تقویت اعتبار خود اطراف محصولات یا خدمات خود ارائه کنند.

در این مقاله، ما به مزایای میزبانی یک رویداد یا کنفرانس مشتری نگاه خواهیم کرد. همچنین شما می‌توانید به یک روش گام به گام که برای برنامه‌ریزی و ارائه یک رویداد موفق مفید است، نگاه کنید.

مزایای رویدادهای زنده

رویدادهای زنده یک راه عالی برای تقویت روابط شخصی با مشتریان و تامین کنندگان است.

رویدادهای به خوبی سازماندهی شده می‌تواند نام تجاری شما را تقویت کند و وفاداری ایجاد کند، فروش را افزایش دهد و ارجاعات ایجاد کند. آنها همچنین به شما فرصتی می‌دهند تا شخصا با مشتریان یا تامین‌کنندگان ارتباط برقرار کنید و آگاهی جامعه را بسازید.

با مشتریان یا کارشناسان صنعت، در توسعه حرفه‌ای خود کار کنید و ایده‌ها را به اشتراک بگذارید؛ به علاوه، ارتباطات غیر برنامه‌ریزی که شما انجام می‌دهید می‌تواند به نوآوری، فرصت‌ها و مشارکت‌های مهم منجر شود.

 

 

مدیریت و برنامه‌ریزی کنفرانس

مدیریت و برنامه‌ریزی کنفرانس شامل چندین مولفه کلیدی است:

هزینه: در طول زمان‌های سخت اقتصادی، بسیاری از شرکت‌ها کنفرانس‌های خود را کاهش می‌دهند و حتی برخی از آن‌ها حتی به طور کامل آن‌ها را لغو می‌کنند. بحران مالی بسیاری از شرکت‌ها را به شهرهای کوچکتر سوق می‌دهد که نرخ‌های ارزان‌تر را ارائه می‌دهند.

نزدیک بودن اکثر شرکت‌کنندگان به محل برگزاری: جمع‌آوری شرکت‌کنندگان از جایی به جای دیگر امکان‌پذیر نمی‌باشد و تنها باعث اتلاف وقت و هزینه می‌باشد.

محل اقامت مورد نیاز است: حتی اگر یک مدرسه یک سالن کنفرانس عالی داشته باشد اما در آن شهر محل مناسبی برای اقامت نباشد شرکت‌کنندگان به سختی می‌توانند در همایش حضور یابند.

اتاق کنفرانس در محل برگزاری: این ممکن است جزئیات کوچکی برای هر کسی که هرگز در برنامه‌ریزی کنفرانس دخیل نبوده، ظاهر شود، اما اتاق کنفرانس بسیار مهم است. اگر قصد دارید یک صفحه نمایش بزرگ روی صفحه نمایش داشته باشید، داشتن صفحه نمایش و راه برای طراحی آن تصاویر موجود در اتاق، نقطه عطفی در مدیریت کنفرانس است. بسیاری از افراد فقط به خاطر راحتی از داشتن صفحه نمایش و پروژکتور خود صرف نظر می‌کنند. آکوستیک و تنظیمات صندلی نیز به تنظیم اتاق بستگی دارد.