5 دلیل برای اینکه چرا شما همیشه باید در رویدادها شرکت کنید

5 دلیل برای اینکه چرا شما همیشه باید در رویدادها شرکت کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در دنیای امروز ما که اغلب شلوغ است تبلیغ هر رویدادی که در صندوق ورودی ما یا در فیس بوک ظاهر می شود را نادیده می گیریم. اما آیا رویداد مهم است؟ رویدادها مزایای زیادی را ارائه می دهند که ما واقعا باید برای آنها وقت بگذاریم. در اینجا 5 دلیل عمده برای اینکه شما باید وقت خود را برای شرکت در یک رویداد آماده کنید وجود دارد.

1.شبکه سازی :

رویدادها یا کارگاه ها اغلب برای کمک به افراد در بهم آمیختن و ملاقات با دیگران طراحی شده اند و حتی موقعیت مناسبی برای دیدار با دیگران فراهم میکند.

2.اجازه دهید مردم بدانند که چه کسی هستید :

شرکت کردن در رویداد های مختلف باعث می شود شما در معرض افرادی قرار بگیرید که نا آشنا هستند و با شما ارتباطی نداشته اند همچنین شرکت در رویداد ها و ارتقا آن باعث گسترده شدن دایره ارتباطی شما می شود.

3. ذهن خود را به ایده های جدید و آخرین روند باز کنید :

این بسیار آسان است که در حباب خود غوطه ور شویم و فراموش کنیم که در سراسر جهان هر روز از ایده ها و اکتشافات جدید پرده‌پرداری می شود. شرکت در یک رویداد نه تنها به شما فرصتی برای ملاقات با دیگران می دهد، بلکه همچنین منجر به قرار گرفتن در معرض ایده های جدید می شود که می توانند در کسب و کار شما اجرا شوند.

4. انگیزه : گیر کردی؟

کار خود را پشت سر بگذارید و فقط با دیگران در مورد آنچه انجام می دهید صحبت کنید. تاثیر اجتماعی یکی از بهترین موارد برای ایجاد انگیزه هست شاید در ابتدا به نظر نرسد اما ممکن است با تکرار شدن مشکلات شما را برطرف کند.

5. اجتماعی شدن :

گاهی اوقات چیزی بهتر از فراموشی درباره کار و گذراندن وقت با دوستان نیست باید قبول کنیم که اکثر ما به دنبال یافتن یک بهانه برای چت کردن در فضای مجازی هستیم. اما بهتر هست هر آنچه که قرار است اتفاق بیافتد بپذیریم و در رویداد ها شرکت کنیم و با افراد جدید و موضوعات مختلف اشنا شویم.