6 عنصری که باید برای یک وب‌سایت رویداد بزرگ داشته باشید

6 عنصری که باید برای یک وب‌سایت رویداد بزرگ داشته باشید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چه چیزی باعث می‌شود یک وب‌سایت رویداد عالی باشد؟ هر مدیر رویداد این سوال را پرسیده است. پاسخ این سوال چیزی است که همه ما آن‌را به خوبی می‌دانیم. این باید شامل منبع موثقی از اطلاعات و ارتباط بین سازمان‌دهندگان رویداد و شرکت‌کنندگان باشد.

اما چگونه می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که وب‌سایت ما به اندازه کافی موثر است تا رویداد ما موفقیت‌آمیز باشد؟ در این پست، ما برخی از عناصر لازم برای ایجاد یک وب‌سایت رویداد بزرگ را مورد بحث قرار خواهیم داد.

 

 

     1.طراحی وب‌سایت کاربردی

 یک چیز بسیار ساده، اما احتمالا یکی از قسمت‌هایی که به راحتی نادیده گرفته می شود. در واقع هیچ‌کس به‌دنبال یک طراحی وب‌سایت کاربری برای رویداد خود نیست. همه به‌دنبال طراحی‌های پر زرق و برق، به همراه تعداد زیادی اسلایدر، ویدئو وعکس با افکت‌های عالی هستند.

آنچه که ما باید مطمئن شویم این است که وب‌سایت رویداد ما در تمام دستگاه‌ها کار می‌کند، کاملا کاربردی است، در بیشتر مرورگرهای مدرن کار می‌کند و برای کاربران با نیازهای ویژه در دسترس است.

از وب‌سایت خود تا می‌توانید با دستگاه‌ها و مرورگرهای مختلف تست بگیرید. اطمینان حاصل کنید که تمام فرم‌های شما کار می‌کنند. توجه ویژه‌ای به فروش بلیط داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که به‌درستی کار می‌کند.

 

 

     2.محتوا

از خود تمام سؤالاتی که مشارکت‌کننده‌ها احتمال دارد از شما بپرسند، بپرسید و مطمئن شوید که وب سایت شما به تمامی سؤالات پاسخ می‌دهد. اسلایدرها بسیار جذاب هستند، اما صادقانه مردم برای نگاه کردن به اسلایدرهای شما به سایتتان مراجعه نمی‌کنند. کاربران اطلاعات با دسترسی سریع می‌خواهند.

این بدان معنا نیست که شما باید صفحه اصلی خود را با اطلاعات زیاد پر کنید. به یاد داشته باشید اطلاعات بیش از حد می‌تواند اثر منفی داشته باشد. مطمئن شوید که همه اطلاعات مهم مانند محل برگزاری رویداد، تاریخ و سخنرانان اصلی در صفحه اول به خوبی قابل مشاهده هستند.

با توجه به تحقیقات اخیر، متوسط کاربران وب در عرض چند ثانیه تصمیم می‌گیرند که آیا می‌خواهند مرور وب سایت را ادامه دهند یا خیر. به همین دلیل است که باید اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات مهم در صفحه اول وب‌سایت شما ظاهر می‌شود.

 

 

     3.شبکه‌های اجتماعی ایجاد کنید

فقط اضافه کردن دکمه‌های رسانه‌های اجتماعی به وب‌سایت کافی نیست، اطمینان حاصل کنید که رسانه‌های اجتماعی شما فعال هستند. دست‌کم گرفتن امتیاز و قدرت رسانه‌های اجتماعی یک اشتباه مبتدیانه است. به مخاطبان خود در رسانه‌های اجتماعی توجه کنید. هر ریتوییت و هر بار شر کردن مهم است و به حساب می‌آید.

ما متوجه می شویم که در ابتدا می تواند کمی خسته کننده باشد، ممکن است احساس کنید که هیچ کس متوجه شما نیست. همه ما آنجا بوده ایم، اما به ما اعتماد کنید، همه چیز بهتر می‌شود. رسیدن به مخاطبان خود در رسانه‌های اجتماعی، جستجوی هشتگ‌های مرتبط و مشارکت با افراد واقعی، آوردن افراد به وب‌سایت نیمی از نبرد است.

 

 

     4.قدرت ویدئو

یوتیوب دومین موتور جستجوی محبوب جهان، یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب و یک جامعه آنلاین بسیار تعاملی است. این نشان می‌دهد که چگونه فیلم‌ها می‌توانند جذاب و سرگرم‌کننده باشند.

ویدئو جذاب‌ترین فرمت محتوا با میزان بازدهی بسیار بالا است. مخاطبان خود را با ارائه ویدیو درگیر کنید تا میزان بازدهی را افزایش دهید. ما فقط در مورد فیلم‌های مقدماتی صحبت نمی‌کنیم، ما در مورد حفظ یک کانال به طور مرتب به روز شده یوتیوب با آخرین به روز رسانی صحبت می‌کنیم.

ایجاد ویدئوها امروزه کار سختی نیست. اگر نمی‌توانید فکر کنید چگونه محتوای ویدئوی خود را برای سایت تولید کنید، توصیه می‌کنیم که کسی را استخدام کنید. شما نیازی به صرف مقدار زیادی هزینه ندارید، برای هر بودجه‌ای که در نظر دارید فردی وجود دارد.

 

 

     5.خدمات مشتری 

اطمینان حاصل کنید که فرم‌های تماس در وب سایت شما کار می‌کند و به هر سوالی که پرسیده می‌شود، هر چه سریع‌تر پاسخ داده می‌شود.

مجددا کانال‌های اجتماعی خود را نادیده نگیرید. بسیاری از کاربران می‌توانند در کانال های رسانه‌های اجتماعی به شما دسترسی پیدا کنند و اطمینان حاصل کنید که برای پاسخ به سوالات در توییتر، فیس بوک و ... در دسترس هستید.

مدیریت انتظارات نکته کلیدی است. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما دقیقا نشان دهنده رویداد خواهد بود. هیچ کس وعده‌هایی که تحویل داده نمی‌شود را دوست ندارد.

 

 

     6.محتوای تولید شده توسط کاربر

محتوای تولید شده توسط کاربر یک راه حل موفق برای ساخت وب‌سایت های بسیار جذاب است. از سخنرانان خود بخواهید بیوگرافی خودشان را بنویسند و بخواهید آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. به کاربران برای ارائه توصیفات، داستان‌ها، عکس‌ها، ویدئوها، پست‌های مهمانان در سایت اجازه دهید. هر کاربر که هر محتوایی را به وب‌سایت شما اضافه می‌کند، به شما امکان می‌دهد تا بسیاری از شرکت‌کنندگان بالقوه جدید را بدست آورید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که وب‌سایت شما دارای فضایی است که بتوانید محتوای ارسال شده توسط کاربر را منتشر کنید.

از حامیان خود بخواهید که مطالب شما را به وب‌سایت خود اضافه کنند؛ این می‌تواند شامل پست‌های مهمانان، عکس2ها، سخنرانی‌ها و یا هر چیزی که شما احساس می‌کنید در دامنه رویداد قرار دارد.

نتیجه

امیدواریم این پست به شما در برنامه‌ریزی محتوا برای وب‌سایت رویداد بعدی کمک کند.

ما مطمئن هستیم که بسیاری از عناصر مهم دیگر، به جز آنهایی که در بالا ذکر شد، وجود دارد. در صورت تمایل، با ما در مورد آنچه که فکر می‌کنید یک وب سایت رویداد باید داشته باشد، درمیان بگذارید.